Івану Дячуку - 90 років!

          Іван Васильович  Дячук відсвяткував своє 90-річчя 3 серпня 2014 року. Привітати Ювіляра, члена Ради Старійшин громадської організації «Наш Рід» до смт. Ясіня, приїхало більше 30 членів нашого Роду, які спільно з рідними та близькими іменинника гідно привітали останнього.
Народився поважний Ювіляр в далекому 1924 році, в селищі Ясіня, тодішньої Підкарпатської Русі, першої Чехословацької Республіки, в  родині багатодітних сімей: Туцканюків та Дячуків, про що згадали присутні. 
          Відрадно, що зусиллями голови ГО «Наш Рід» на День народження Івана Дячука, вдалось привезти й найстаршого, із членів Роду, на той час – Миколу Туцканюка, з смт. Тересва, Тячівського району. Крім того, Головою ГО «Наш Рід» – було організовано поздоровлення Дячука І.В., з боку Закарпатської обласної Ради (у вигляді «Вітальної адреси») та Закарпатської облдержадміністрації. З боку ж молодшого брата іменинника, Василя Дячука – Ювіляру було вручено Родинну Грамоту Роду.
          До жалю, 8 січня 2018 року, на 94 році – Іван Васильович Дячук, який добровольцем пішов на війну та за мужність і героїзм був нагороджений 17 бойовими нагородами (за визволення Польщі, Праги, Німеччини) – помер.