IІ Експедиція Роду – 2013-2014 роки

          Друга Експедиція Роду планувалась у вигляді візитів членів нашого Роду до країн Європейського Союзу. Вказана акція була логічною після успішних Першої (в 2011 році) та Другої (в 2012 поці) зустрічей Роду а також після І-ї Експедиції в 2013 році.
          З цього приводу було підготовлено Положення про умови участі в II-й експедиції Роду. При цьому, термін Експедиції визначався у межах 10 місяців: з 15 вересня 2013 року по 14 липня 2014 року. Однак, через певні візові обмеження, які діяли у відношенні до громадян України до 2017 року та обмежені терміни експедиції (які пізніше було кілька раз подовжено, фактично – на невизначений термін), візитів до країн ЄС, з боку членів Роду, саме з метою відпочинку – було небагато.
          Відповідно до затвердженого «Положення про умови участі в II-й Експедиції Роду по візиту до країн Європейського Союзу, а саме: Австрійська Республіка, Польська Республіка, Словацька Республіка, Чеська Республіка, Угорщина та Федеративна Республіка Німеччини»- було визначено, що місцем проведення Експедиції є країни Європейського Союзу, базовою з яких буде – Чеська Республіка (місце проживання родини – Ключівського Ю.В.). Відрадно, що починаючи з часу прийняття рішення про ІІ-у Експедицію Роду, країни ЄС відвідали чимало члені Роду, що суттєво збагатило, практично, кожного члена нашого Роду, про що й розповімо нижче.

          Першим візитом, в рамках ІІ-ї Експедиції, можна вважати приїзд в Чеську Республіку – Ключевського Юрія Андрійовича, який відбувся в період з 15 вересня по 5 жовтня 2013 року. В ході поїздки, за майже за 20 днів, вдалось відвідати такі міста та місця, як: Карлові Вари, Ліберець, Млада Болеслав, Прага, Чеський Крумлов, замки Карлштей та Глибока над Влтавою, гора Йещед – в Чеській Республіці, Дрезден та Берлін – в Німеччині, Відень – в Австрії, Будапешт – в Угорщині.

Приїзд та знайомство з містом Млада Болеслав

Знайомство з Прагою

Поїздка до німецького Дрездену та австрійського Відня

Відвідання замків: Глибока-над-Влтавою, Карлштейн, Чеський Крумлов та гори Йещед

Поїздка До Калових Вар

Візит до столиці Німеччини - Берліну

Відвідання родичів у Будапешті

2014 - Відвідання Праги та Брно - Ключевським Русланом

2014 рік - приїзд до Чеської Республіки - Ключевської Ірини

2016 рік - Візит до Праги та Брно - Тирпак Антона

2016 рік - Відвідання німецького Дрездену родиною Надь

2016 рік - Поїздка до угорської Ніредьгази

2018 рік - Візит до Чеської Республіки - Ключевського Антона

2019 рік - Відвідання Праги - Флоря Еліною з Естонії