I Експедиція Роду – 2013 рік

           Через неможливість провести I-у експедицію Нашого Роду, як планувалось, зі спорудження Родинної Каплички, засновники ГО «Наша Родина» розглянувши звернення окремих членів нашого Роду та врахувавши їх побажання – організували сходження на карпатські вершини, тобто на Говерлу, Петрос й Близниці, в період: 10-20 липня 2013 року.
          Відрадно, що в роботі експедиції прийняли участь більше 30 членів Родини: із Ясіня, з Ужгорода, з Російської Федерації, з Чеської Республіки та з Естонської Республіки. Згідно Програми організації сходження на карпатські вершини, було організовано сходження на Говерлу, Близниці та Петрос, а також здійснено ознайомчі походи/поїздки на Костирівку, на Драгобрат, на Козьмещик, на Буковель, до Центру Європи, на Беркут, до Рахова та на водопад, в Яремчу.
          У сходженні, наприклад, на Говерлу та Близниці, прийняли участь члени Роду, з віковою різницею, від 6-ти до 60 років! Більше того, за пропозицією учасників сходження, було прийнято рішення про запровадження звання: «Турист Роду», яким нагороджувались Члени Роду. А от перше Посвідчення про підкорення малої Говерли отримала, наймолодша учасниця сходження – шестирічна Кург Катерина Аларівна (з Естонії).
          Крім того, через присутність на Заході членів Родини, які не прийняли участі у II-й Зустрічі Родини (у серпні 2012 року), було організовано поїздку до Лопушанки, з метою відвідати обійстя Туцканюків, віддати честь прабатькам та здійснити фотографування біля Пам’ятної дошки. 

          В цілому, за 10 днів I-ї експедиції, присутні на цьому заході члени Роду зробили сотні фотографій та зняли десятки відеоматеріалів, про неповторну красу гуцульських Карпат та зафіксували власні зусилля, щодо підкорення окремих, найвищих вершин, з чим й ділимось з вами.

Підкорення Говерли (2061) - найвищої вершини України

...ну і хороша сауна після гір - саме те...

Поїздка на Драгобрат та підкорення Близниць (1881)

Підкорення Петроса (2020) - наймогутнішої вершини Карпат