IIІ Експедиція Роду – 2014 рік

          Після успішної Першої Експедиції в 2013 році та Другої Експедиції (2013-2014) до країн Європи а також через те, що підкорити всі найвищі вершини Карпат «одним махом» не вдалось – було прийнято рішення таки вгамувати жагу до гір та підготувати походи бажаючих членів Роду в гори. Метою стали походи на Буковель, на Драгобрат а також сходження на Стіг та Близниці. 
         Отже, ІІ Експедиція стала продовженням або другим етапом І Експедиції, а саме – продовженням сходження на карпатські вершини: а) тими членами, які ще не ходили в гори та б) на ті вершини, які ще не були підкорені (в 2013 році). Таким чином, за 7 днів проживання на Драгобраті, в Експедиції прийняли участь 10 членів Родини: із Ясіня, з Ужгороду, з Російської Федерації, та з Чеської Республіки. Було організовано сходження на: Стіг (1704) Близниці (1881 та 1872), Геришаску (1762), не рахуючи менших вершин (до 1700 м), які не враховуються, відповідно, до Положення «Про турист родини» по категорійності, щодо присвоєння останньої. При цьому, всім учасникам експедиції, результати яких зафіксовано, з дотриманням вищевказаного Положення – було присвоєно, відповідну (до досягнутого результату) категорію, звання «Турист Родини» та вручено відповідне Посвідчення. 
          Й, показовим є те що III-ю Експедицію очолював – Ключевський Юрій Андрійович, 70-ти річний кандидат в майстри спорту, член нашого Роду та Голова Виконавчої Ради ГО «Наш Рід»! 

Дагобрат, Близниці (1881 та 1872), Геришаску (1762), Стіг (1704)

Буковель, Лопушанка, Ясіня