Міжнародні вставки-ярмарок GO та REGIONTOUR, 13-17 січня 2006 року, Брно, Чеська Республіка

          Уже в далекому 2006 році, Україна на жаль не презентувала свої туристичні можливості, чи не найбільшій туристичній фієсті в Центральній Європі. Для цього мало пройти не менше як 10 років, коли в січні 2016 року таки вдалось, вперше представити в національному павільйоні Україну туристичну, який самотужки організували небайдужі українці. Тобто, в ході роботи  16-ї Міжнародної виставки туристичного руху – GO та на 15-й Міжнародній виставці туристичних можливостей в регіонах – REGIONTOUR, України – не було. 
          Однак, сказати що нічого українського також не було на цьому туристичному форумі – збрехати. Саме, після підписання намірів про співпрацю між чеським містечком Жідлоховіце, що на Мораві та українським містом Свалявою на Закарпатті у 2006 році, за сприяння UCIAS – Українсько-чеської інформаційно-аналітичної служби, видалась нагода – презентувати громаду останнього не тільки в Чеській Республіці але й вперше – на спеціалізованих чеських виставках.

Біля павільйону регіону Жідлоховіце, у товаристві Мирослава Цврка - офіційного представника міста та його дружини
Із земляком В. Буркало - Генеральним консулом України в Брно та партнерами вдалось випити келих моравського вина

          Саме у відповідності до Протоколу намірів про співпрацю, укладеного 25 червня 2006 року між містами Свалява та Жідлоховіце , в якому Сторони домовились, що: «…сприятимуть якнайшвидшій розробці програм з метою обміну туристами та відпочиваючими. Місто Жідлоховіце розгляне власні можливості щодо надання інформаційно-методичної допомоги місту Свалява у створенні власного інформаційно-туристичного центру» й була нагода – презентувати свалявчан.
          Позитивно, що й керівництво міста Жідлоховіце, яке зазвичай щорічно є учасником Міжнародної виставки туристичних можливостей в регіонах – REGIONTOUR та презентує туристичні принади свого регіону, сприяло тому, щоб залучити й місто Сваляву до такої події, що й було зроблено вперше в 2006 році.

          До жалю, через тодішні візові обмеження й незавидну економічну ситуацію українських містечок, представника з самої Сваляви на чеських виставках не було. Але, окремі матеріали та певна інформація про Свалявщину таки вдалось представити а головне – зацікавити й ознайомити відвідувачі з цим прекрасним куточком Закарпаття. Ба, більше, до Жидлоховіцького павільйону було запрошено й В.Буркало – тодішнього Генерального консула України в м. Брно.
          Так чи інакше, діловий характер виставок-ярмарку GO та REGIONTOUR у 2006 році, був корисним для всіх сторін: й для ділових людей, й для іноземних туроператорів, й для професійних журналістів. Тим паче, що досвід просування Чеської Республіки і особливо окремих регіонів за кордоном з подальшим зростанням в’їзного туризму – був корисним для українців, особливо з врахуванням того, якими темпами, росла відвідуваність Чеської Республіки, в ті часи: чи не по мільйону й більше – щороку! 

          Це вже потім, пізніше, за роки взаємин – місто Жідлоховіце допомогло у реставрації школи Т.Г.Масарика у Сваляві, чи не щороку запрошувало на безкоштовний відпочинок свалявських школярів та було здійснено чимало корисних і взаємовигідних акцій між двома містами-партнерами.
          Але це все буде потім, після 2006 року, тобто після першої ластівки, якою стала презентація Свалявщини на 16-й Міжнародній виставці туристичного руху – GO та на 15-й Міжнародній виставці туристичних можливостей в регіонах – REGIONTOUR…

З міністром місцевого розвитку Чеської Республіки навіть вдалось скуштувати піццу...
Post Views: 961
RSS
YouTube
Instagram
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up mastodonmedium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram threadstiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom