Родинна Грамота

          Ідея Родинної Грамоти, як й інших атрибутів Роду – виникла з часом та після кількох велелюдних Зустрічей Роду. Однак, на відміну від іншої символіки Роду, як-то: Герб, Гімн, Прапор (штандарт), Печатку тощо – активним членам Роду таки вдалось довести цю ідею до логічного завершення та, не тільки: розробити ескіз, затвердити текст Грамоти й оформлення, але й виготовити та вручити з десяток Родинних Грамот.
          Як правило, Родинну Грамоту замовляли родичі того чи іншого члена Роду на День Народження, що було не тільки своєрідним сюрпризом для такого, але й непоганим подарунком для Ювіляра. 
         Родинна Грамота (формат А4, кольоровий друк, дерев’яна рамка, скло) замовляється та виготовляється відповідно до Рішення Виконавчої Ради ГО «Наш Рід», а видається «волею Ради Старійшин Роду». При цьому, важливо, що виготовити Родинну Грамоту, можливо тільки для члена Роду.
          Рішення на замовлення та виготовлення Родинної Грамоти приймається Виконавчою Радою ГО «Наш Рід», відповідно до Положення про атрибути Роду – ГО «Наш Рід». Це необхідно для впорядкування та уникнення несанкціонованого виготовлення подібних документів нашого Роду та його ГО.  

Родинні Грамоти після друку, в районі “печатки” прошивались грубою ниткою з мішковини, що надавало документу натурального
та неповторного виду, після чого документ вкладався у рамку (як видно на фото).

Родинні Грамоти, які було виготовлено та вручено Ювілярам

Фотозвіт вручення Родинної Грамоти окремим членам Роду

Першим з нагороджених Родинною Грамотою став найстаріший на той час член нашого Роду
– Туцканюк Микола Іванович, який отримав таку до свого 90-ти річного Ювілею, у березні 2014 року.

          Нагородження Ювіляра – Ключевського Юрія Андрійовича Родинною Грамотою, якого з 70-ти річчям
у квітні 2014 року, прийшли привітати чимало родичів, близьких та друзів.

          Другим Ювіляром, якому виповнилось 90 років та якого вітала чи не вся Родина став – Дячук Іван Васильович, який отримав Родинну Грамоту з рук молодшого брата – Дячука Василя Васильовича у серпні 2014 року.

Дячуку Василю Васильовичу – 80 років!
Привітати Ювіляра до Родини Дячуків у Мукачеві, в лютому 2018 року приїхав Ключевський Іван Іванович.