Бібліотека громадської організації «Наш Рід»

          Ідея формування та розсилки матеріалів: з історії України та Закарпаття, власної діяльності та новин Роду – виникла доволі спонтанно та здалась дуже вчасною, практичною й корисною, особливо для членів Роду старшого віку, які не користуються Інтернетом. Саме з цією метою й було прийнято рішення збирати, впорядковувати та розсилати: в паперовому та електронному виді – матеріали, які  були об’єднані під єдиною рубрикою – Бібліотека громадської організації «Наш Рід». Натомість, було визначено: теми, періодичність розсилок та адреси, в тому числі й тих членів Роду, яким здійснювались поштові розсилки. 
          Отже, з кінця 2013 року й було почато щомісячну розсилку матеріалів Бібліотеки, з надією, що підготовлені матеріали, стануть надійним, чесним джерелом інформування усіх членів нашого Роду, про: історично-просвітницьке, громадсько-суспільне та морально-етичне минуле наших предків й сучасне нашого буття.

Нижченаведені статті з Бібліотеки ГО «Наш Рід», які було надіслано членам Роду, подаються в форматі PDF та відкриваються в окремому вікні.