РОДИННА КАПЛИЧКА

          Ідея спорудження Родинної Каплички була логічною та доцільною, особливо з врахуванням поваги до християнський цінностей, які сповідували наші прабатьки та яку підтримало більшість учасників II Зустрічі Роду, що відбулась у серпні 2012 року в селищі Ясіня.
          З цією метою почалась підготовка до I-ї експедиції Нашого Роду, яку планувалось здійснити з 1 по 31 липня 2013 року, до присілку Лопушанка, смт. Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області, України.
          Однак, сучасність внесла свої корективи у розмаїття вибору щодо свободи світогляду та віросповідання, що сталося й у відношенні до частини наших родичів, які волею долі опинились в тих чи інших конфесіях. Тому й виникало питання – до якої конфесії мала б належати капличка та, відповідно – яким священником мала б бути освячена. Сперечатись, а тим паче з родичами – не було сенсу та й з боку родини, яка проживає на прабатьківських землях – було відмовлено усій Родині, в наданні місця (клаптика землі, розміром не більше 0,25 сотки) для будівництва Родинної Каплички. Через це учасники I-ї експедиції обмежились сходженням на карпатські вершини.
          Натомість, ідея Родинної Каплички та підготовка до її реалізації – заслуговує на увагу, особливо в частині, способу фінансування цього задуму (як вказано в документах, які подаємо нижче), що може бути цікавим не тільки членам нашого Роду але й широкому загалу.  

Етапи виготовлення макету Родинної Каплички