ХХХІІ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА-АГРОСАЛОН «ЗЕМЛЯ ГОДУВАЛЬНИЦЯ 2005»

          З 25 по 31 серпня 2005 року у виставковому центрі в місті Чеські Будійовице відбулась 32-а сільськогосподарська виставка Země živitelka («Земля годувальниця») під девізом «Майбутнє чеського сільського господарства та Чехії: сільська місцевість». Цей агрофорум є найстаршим в Чеській Республіці та є одним з наймасштабніших в Центральній Європі. Урочисте відкриття виставки відбувалось за участі тодішнього Прем’єр-міністра Чеської Республіки Іржі Парубка, міністра сільського господарства Петра Згарби, президента AK CR Яна Велеби, представників Палати депутатів, керівників Південно-чеського краю, міста Чеські Будійовице та іноземні гості. 
          Виставка продовжила традицію, коли Міністерство сільського господарства Чеської Республіки оголошує саме на цій виставці – конкурс «Золотий клас», який проходив у п’яти сферах: рослинництво, тваринництво, сільськогосподарська техніка, потреби та послуги для сільського господарства, харчова та переробна промисловість. І як завжди, протягом усієї виставки відбувались: професійні лекції, семінари та насичена культурна супровідна програма.
          Україна також долучились до роботи на цій виставці. Так, у липні 2005 року було підписано Наказ по Мінагрополітики, щодо участі України у цій фієсті, яка частково фінансувалась з Державного бюджету країни.
          З свого боку, наша служба UCIAS вже співпрацювала з Виставкомом й змогла запропонувати цілу низку послуг саме для українських відвідувачів та потенційних учасників. Так, ми пропонували: запрошення бажаючих українських учасників та просто відвідувачів, поїздку яких ми брались організувати, починаючи з вирішенні візових формальностей та транспорту аж до поселення в готелях та організації відвідування виставки, з наданням перекладача а також – з організацією екскурсії до Праги та Карлових Вар. 
          Натомість, організатором участі Мінагрополітики та українських компаній на цій виставці виступив Український виставково-інформаційний центр. При цьому, сприяння з боку Торгово-економічної місії при Посольстві України в Чеській Республіці було символічним. Це навело на думку – спробувати самим організувати презентацію аграрних можливостей України, що й вдалось зробити вже у наступному, 2006 році.
          До жалю, з плином часу, інформації, саме про участь України у цій виставці – мінімум. Тим не менше, така подія мала місце, з чим й ділимось, а оприлюднення її – дозволить задовільнити тих допитливих співвітчизників які цікавляться вже історичним минулим, саме в цій царині…    
         
          Підготував Ю.Ключівський, керівник UCIAS,
          Київ – Прага – Чеські Будійовице, серпень 2005  

Фоторяд з представниками України на виставці Земля годувальниця - 2005

Post Views: 883
RSS
YouTube
Instagram
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up mastodonmedium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram threadstiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom