Анні Ключівській - 80 років!

або I-а Зустріч 2011 року в Ужгороді

          Перша зустріч “народилась” з 80-го дня народження Ключівської Анни Андріївни, яке було організовано в Ужгороді з метою дозволити більшій частині родичів привітати Ювілярку, з урахуванням візових обмежень, які діяли на той час між Україною та Чеською Республікою, де й проживала іменинниця. 
          Участь у святкуванні 80-річчя іменинниці прийняли участь більше 60 членів нашого Великого Роду, практично з усіх куточків Закарпаття. Й саме в ході банкету, коли Дячук Василь Васильович подарував Ювілярці, власноруч намальоване Родинне дерево й виникла ідея, продовжити зустрічі Родини, назвавши день народження Ключівської Анни Андріївни – I-ю Зустріччю Роду.
          Народилась іменинниця 29 жовтня 1931 року в, присілку Лопушанка, селища Ясіня, Підкарпатської Русі, в Чехословацькій Республіці. В багатодітній сім’ї, батьки: Ключівський Андраш та Туцканюк Анна народили 10 дітей, 8 з яких досягли дорослого віку. Анна була другою, найстаршою дитиною. Вже з малолітнього віку маленька Анна «служила» (як тоді казали) у заможніших краян: бавила дітей, пасла худобу, прибирала по ґаздівстві, фактично – «за їду», про що можна почитати в біографії, яка подається нижче.
          Напередодні Ювілею, іменинниця розіслала запрошення, в якому читаємо: “…буду вельми рада бачити Вас та Вашу родину: дітей, зятів та невісток, внуків і правнуків…”, а далі “В програмі святкування Ювілею:
          – формування родинної книги та своєрідного реєстру родичів;
          – година спогадів та перегляд родинних фотографій і відеоматеріалів;
          – виступ художньої самодіяльності, караоке тощо”…
          То ж, що з цього вийшло – дивіться!

Приїзд в Ужгород та підготовка до банкету

Ранкове поздоровлення Ювілярки найближчими родичами

Святкування Ювілею та банкет

Відвідання родичів та могил прабатьків