Рок-концерт

Ідея рок-концерту виникла, як досить часто буває – спонтанно, за кухлем пива, в одній корчмі, в Чеській Республіці. На питання чеських партнерів, як можна допомогти – неблизькій Україні, якщо вже виступити на Майдані, в Києві, спізнились, ми запропонували – приїхати бодай до Закарпаття та виступити перед молоддю краю.

Погодились, що такий виступ, у стилі рок-концерту, є близький більшості молодим людям та буде гідною підтримкою й сигналом усім тим, хто прагне до нового життя, будуючи нову Україну, після трагічних подій революції Гідності та через події на сході України. Саме це і стало метою всього заходу…

Ужгород вітає гостей

Міжнародний захід було організовано 19 липня 2014 року під лозунгом «Ми – європейці». Для цього було створено Оркомітет. Крім рок-групи YETTI ON (Genre Hard, Blues Rock) з чеського містечка Міловіце було запрошено й українські рок-групи: QUIET OBSERVER (Progressive Metal, Ужгород, Україна) та «ЕЛЕГАНТНО ЗІПСОВАНІ» (Funk Rock, Ужгород, Україна).

Завданням для Оргкомітету було: пошук приміщення, спеціалістів звуку, світла тощо, формування Програми рок-концерту, повідомлення для ЗМІ краю та подача реклами, друк плакатів та афіші, замовлення готелю. Позитивно, що на рок-концерт було запрошено й поважних гостей, як-то представників Генерального консульства Чеської Республіки в Україні (Львів), очільників області та міста Ужгорода. 

А далі створили Оргкомітет, до якого ввійшли:
– Юрій Ключівський – відповідав за організацію проведення рок-концерту;
– Корнел Контрош – вів підготовку до рок-концерту;
– Антон Тирпак – опікувався безпекою рок-концерту;
– Ірина Ключевська – Прес-секретар.  

Учасники рок-групи Yetti On з організаторами в Ужгороді

Зустрічайте рок-групу YETTI ON

Група виникла в кінці 2010 року. Однак, перед цим, одного вечора басист Мартін зустрів співака та гітариста Радека. Бесіда перейшла на спільні інтереси, включаючи й музику чим не закінчилась. А через деякий час обидва зустрінуться з барабанщиком Камілом Вондрашкем, який запропонував «побринькати» у своєму, обладнаному для репетицій приміщенні.

А вже у жовтні 2010 року це базове тріо JÁ-TY-ON вперше зустрілись з Радеком Трундом – гітарістом та вокалістом й Мартіном Белоградським – басистом та вокалістом. Саме перефразування первинної самоназви й стало найменуванням всього гурту – YETTI ON.

Учасники рок-групи (зліва-направо): Каміл, Ян, Петер, Мартін та Радек
Екскурсія по Ужгороду

Для учасників рок-групи YETTI ON, які були вперше не тільки в Україні але й в Ужгороді організаторами Рок-концерту було проведено екскурсію містом, яке колись було столицею Підкарпатської Русі першої Чехословацької Республіки (1918-1938).

Спонсори та партнери Рок-концерту:

- ТОВ «Форшнер Україна» (Свалява-Мукачево), генеральний спонсор; - ТОВ «Нет Он Лайн» (Свалява-Ужгород), головний партнер; - Громадська організація «Наш Рід» (Ясіня-Ужгород), організаційний спонсор; - газета «Новини Закарпаття» (Ужгород), медіа-партнер; - IASEED (Prague, Czech Republic), інформаційний спонсор.

Атмосфера рок-концерту в фотографіях

Засоби масової інформації краю, які оприлюднили дані про Рок-концерт «Ми - європейці»

Yetti On відроджує свого кумира Шелінгера та хрестить cвій CD-диск (Міловіце, Чеська Республіка 2014)