Коротка інформація про нас

          В 2001 році, в Празі (Чеська Республіка) була організована та почала діяти «Українсько-чеська інформаційно-аналітична служба» (UCIAS), яку було засновано системою приватних підприємств Gazda Group (Україна).
          А вже в кінці 2006 року, з метою розширення своєї діяльності: на країни Євросоюзу та на країни СНД, UCIAS було реорганізовано в – Інформаційно-аналітичну службу «Європейсько-східний діалог» (IASEED).
          Служба організована з метою систематичного інформування, консультування та надання практичної допомоги потенційним партнерам з країн Європейського Союзу та СНД. 
          За роки діяльності, нами підписано з партнерами десятки договорів та меморандумів: 
– про інформаційно-аналітичну, маркетинг-консалтингову та інвестиційно-бізнесову співпрацю; 
– про туристично-рекреаційну, інформаційно-краєзнавчу і етнографічно-фестивальну співпрацю; 
– про медіальну співпрацю. 
          Спеціалісти Gazda Group, UCIAS, IASEED підготували цілу низку: аналітичних довідок, концепцій та опублікували десятки статей. 
          Крім того, маємо досвід находження в Чеській Республіці міст, які бажають співробітничати з містами з України. Так, нами знайдено чеські міста-побратими для українських міст: Ужгород та Свалява. 
          Станом на сьогодні, ми розширюємо нашу всебічну діяльність на країни СНД та, особливо – Україну. Сучасна IASEED це: 
– багаторічна історія ведення бізнесу; 
– більше 1000 клієнтів та замовників з країн Європейського Союзу країн СНД;
– більше ніж 19 річний досвід роботи в країнах ЄС; 
– більше 50 крупних партнерів з багатьох країн Європи. 
          До нас постійно звертаються європейські партнери та потенційні інвестори з проханнями надати інформацію про Україну та інші країни СНД, для отримання ділових консультацій, посприяти в бізнесових питаннях тощо. 
          З свого боку, наші спеціалісти готові долучитись до організації та реалізації конкретних заходів, як в країнах ЄС так і в Україні. Це стосується, наприклад, виставкової діяльності, коли на підставі доручення від зацікавленої сторони, а також договору-доручення з виставкомом, наша служба може виконати цілу низку робіт та надати всі необхідні послуги.