Шановні колеги, партнери та клієнти…

          …а також всі ті, хто знав, співпрацював та пам’ятає першу половину 90-х, коли силами невеликої групи, вчорашніх істориків, хіміків, фізиків вдалось створити команду, які “доросли” до: фахівців з малої та великої приватизації, консалтингу, маркетингу, спеціалістів ринку цінних паперів, реєстраторів, пост-приватизаційної підтримки й ще багато чого нового, але так важливого для молодої країни.
          Gazda Group, яка “доросла” до системи приватних підприємств, почала свою історію з серпня 1992 року, коли було створено перше на Закарпатті Агентство нерухомості “Газда”.
          За деcятки років діяльності, спеціалістами групи підприємств групи здійснено: сотні операцій з нерухомим майном, з цінними паперами, надано значну кількість консультацій та підготовлено десятки аналітичних оглядів з різноманітних питань ведення бізнесу. Ми навчились  приватизації житла, малій приватизації та майна державних підприємств а також – вирішували проблеми залучення інвестицій.
          Відрадно, що на багато з питань, які щоденно нам ставило життя, ми знаходили відповіді разом з нашими колегами, партнерами та клієнтами, якими ми збагатились по всьому краю та по всій Україні.
          Прийде час й історія ще “згадає” тих, які мали за честь бути першими по більшості бізнесових та ринкових питань, які ставали в повний зріст перед молодою країною, яка ще вчора “будувала комунізм”. Я ж спробую лише нагадати всім небайдужим про ті часи та ті завдання, з якими нам таки вдалось справитись, навіть попри нерозуміння значної частини суспільства, завидників та “ображених”, які навіть пробували шукали “соціалістичної справедливості” в судах.
          Мова ж піде лише про те, як ми працювали, виконувати доручення замовників та докладали зусиль, щоб наші взаємини, особливо, з партнерами – зміцнювались і носили довірчий, діловий і дружній характер. 
          Саме набутий досвід та життєва школа в “лихі” 90-ті, а також віра в успіх наших спільних дій – дозволила продовжити справи в подальших проектах, як-то UCIAS та IASEED.

Юрій Ключівський
Президент Gazda Group

Інформація про Gazda Group

Фотогалерея команди

Окремі компанії Gazda Group

Вагомі публікації від Gazda Group