Юридична компанія «Газда-консалтинг»

          Товариство з обмеженою відповідальністю “Газда-Консалтинг” було створено шляхом перетворення Ужгородського філіалу Агентства нерухомості “Газда” з правом юридичної особи та зареєстровано 1 червня 1995 року в місті Ужгород.
          Натомість, Ужгородський філіал Агентства нерухомості “Газда” – виник у червні 1993 року на вимогу тих же чиновників, які нам у серпні 1992 року відмовили у реєстрації АН “Газда” в Ужгороді але за менше як рік зажадали платити податки у міський бюджет, не до кінця розуміючи, що всі податки в кінці-кінців опиняються у Державному Бюджеті України.
          Отже, коли потреба у філіалі відпала а ринок потребував фахових юридичних послуг – виникла ідея створити спеціалізовану, юридичну особу, якою і стала – Юридична компанія “Газда-консалтинг”. Фахівці Компанії почали надавати різноманітні консалтингові послуги, чим продовжили а, заодно й “розвантажили” роботу, започатковану консалтинговими відділами АН “Газда” та ТК “Газда – Інвест”. Саме останні й стали засновниками юридичної компанії у співвідношеннях: АН “Газда” – 25% а ТК “Газда – Інвест” – 75% в Статутному фонді.
          Новостворена структура запропонувала також такі види діяльності як: підготовка та складання інвестиційних проектів, бізнес-планів, управлінське консультування, постприватизаційна підтримка підприємств та залучення інвестицій, в т. ч. й іноземних. За 15 років діяльності, Компанія на практиці:
          – надала сотні консультацій з питань “великої” та “малої” приватизації майна державних підприємств, комунальної власності та житла;
          – здійснювала консультування з питань корпоративного права України та з поточних питань ведення бізнесу в Україні (законодавча, правова, підприємницька, податкова та інша актуальна інформація та консультації);
          – підготувала десятки аналітичних оглядів з актуальних питань та за завданням клієнтів;
          – надала кілька десятків оціночних Заключень на об’єкти нерухомості та бізнесу.
           В 1997-1998 роках навіть було організовано Представництво ТОВ “Газда-Консалтинг” в м. Києві, із завданнями:
          – забезпечення реалізації статутних цілей ТОВ “Газда-Консалтинг”;
          – здійснення контролю за виконанням партнерами зобов’язань передбачених договорами (контрактами) та іншими документами.
          Чи не найважливішим завданням Компанії була підготовка власних кадрів, які з часом активно долучались до роботи в інших структурах Gazda Group, причому на менеджерських позиціях.  

          З виконанням статутних завдань, Компанія припинила діяльність шляхом ліквідації – 14 жовтня 2011 року (за даними Єдиного державного реєстру).

Керівники Юридичної компанії "Газда-консалтинг"

Документи Юридичної компанії "Газда-консалтинг" (1995-2001)

Окремі об’єкти “малої” приватизації в Ужгороді  

          Вищенаведені об’єкти виставлялись з початку 90-х на приватизацію Фондом комунального майна міста Ужгорода. Як відомо, роздержавленню підлягало майно місцевих органів влади, як-то: магазини, кафе, ресторани, приміщення сфери послуг (ательє, перукарні, ремонту годинників, ремонт взуття і так далі) та дрібні виробничі й складські приміщення, як-то: майстерні, цехи, склади тощо.
          Однак, з метою прийняти участь на відкритих торгах (аукціонах), потенційні покупці/власники прагнули отримати якнайбільше інформації щодо фінансового стану та економічної спроможності майбутнього придбання, для чого нерідко звертались до нас за експертною оцінкою до якої ми додавали й “фотографічний” стан об’єкту. Допускаю, що колишнім та й сьогоднішнім власникам фото минулого Ужгороду – можуть бути цікавими.
          Автор всіх цих фото – Андрій Едельман, з яким певний час співробітничали. Пам’ятаю, як замовляв у нього саме ці фотографії, коли домовились по ціні та визначили терміни. Однак, за день до закінчення роботи (крім як сфотографувати обєкт в кількох ракурсах, до нього було потрібно ще й добратись а потім хутко все проявити та видрукувати, що в 90-ті було непросто зробити), Андрій подзвонив й повідомив що із виконанням замовлення спізнюється на один день (що для нашого замовника було неприйнятним). Прийшлось “притвердити” на фотографа, якому сказав: “Якщо фото отримаю до обіду завтрашнього дня отримаєш 100% домовленого гонорару, якщо після обіду – 50% а на ранок наступного дня можеш нічого вже не приносити”. Подіяло на щастя а при передачі замовлення Андрій сказав: “хоч єврей між нами двома – я, саме ти мене навчив, як треба вести справи”…

Окремі експертні оцінки нерухомості та бізнесу

Оцінка торгового закладу в Сваляві
Оцінка будинку в Ужгороді
Оцінка квартири в Ужгороді
Оцінка квартири в Ужгороді
Оцінка квартири в Ужгороді