III Зустріч Родини 2013 року

          Не пройшло й року, як небайдужі члени Нашого Роду отримали можливість зустрітись й знову в Ясінях. Натомість, увесь час, який минув від серпневої ІІ Зустрічі Роду, яка пройшла в 2012 році, її учасники активно спілкувались між собою, обмінювались інформацією, фотографіями, Деревом Роду чим, фактично, “провокували” й тих, хто не зміг/не захотів прийняти участь у минулорічній Зустрічі.
          Безпосередньо до мене, як до одного із організаторів ІІ Зустрічі звертались не тільки активні члени Роду, але й ті які прагнули надолужити замешкану Зустріч та, буквально вимагали “повторити” можливість зустрітись та поспілкуватись з рідними.
          Однак, через те, що провести I-у експедицію Нашого Роду, як було заплановано – з метою спорудити Капличку нашого Роду, про що детально описано в розділі “Родинна Капличка” – не вдалось, засновники ГО «Наш Рід» – організували ІІІ Зустріч Роду, в тому числі зі сходженням на карпатські вершини (Говерлу, Петрос й Близниці).
           ІІІ Зустріч, на відміну від ІІ Зустрічі (яка пройшла 10-12 серпня 2012 року) була втричі довша та пройшла з 10 по 20 липня 2013 року, на якій було більше 20 нових членів Нашого Роду: із Ясіня, з Ужгорода, з Російської Федерації, з Чеської Республіки та з Естонської Республіки. В рамках ІІІ Зустрічі, були здійснено цілий ряд заходів. Так, учасники відвідали прадідівське обійстя в присілку Лопушанка, здійснили масову поїздку на Беркут (перевал між Закарпаттям та Івано-Франківщиною) та до Лазіщини на свято апостолів Петра і Павла, а також – їздили до Центру Європи та прогулялись по Костирівці. Крім того, члени Роду щиро привітали іменинника – Олександра Флоря, з Естонії.
          Позитивно, що в ході сходження на Говерлу, Петрос та Близниці – виникла ідея стимулювати членів Роду до активного життєвого стилю, через що виникла ідея запровадження статусу-звання: «Турист Роду», яким прийнято нагороджувати активного Члени Роду. Для цього було розроблено Положення, яке визначає умови та підстави для розгляду кандидатур, регламентує категорії звання та порядок присвоєння, а також – затверджує процедуру нагородження членів Роду званням – «Турист Родини» з врученням Посвідчення та нагрудного знаку (значка) «Турист Родини». При цьому перше Посвідчення про підкорення малої Говерли отримала, наймолодша учасниця сходження – шестирічна Кург Катерина Аларівна (з Естонії).
          В ході ІІI-ї Зустрічі, члени Роду зробили чимало фотографій та зняли кілька відео, чим увіковічили не тільки свою участь у цікавих та корисних заходах але й зафіксували неповторну красу гуцульських Карпат та прабатьківських міст, з чим й поділились.
          Однак, найприємніше в тому, що чи не кожен учасник ІІІ Зустрічі Роду був одягнутий у традиційну гуцульську вишиванку…

Приїзд до Ясіня та відвідання прадідівського обійстя в Лопушанці

Поїздка на Беркут та до Лазіщини на свято апостолів Петра і Павла

Поїздка до Центру Європи та прогулянка по Костирівці

Деньчик Олександра Флоря та прощальна вечеря Родини