Органи та інституції Роду
та його громадської організації «Наш Рід»

Рада Старійшин Роду

          На відміну від ГО «Наш Рід», в якій чітко прописані статутні органи, власне вся Наша Родина – потребувала якусь керівну, вірніше – авторитетну інституцію ще до формування громадської організації. Такою стала Рада Старійшин Роду, як найвищий представницький, розпорядчий та контрольний орган всього Роду. Найцікавішим були вимоги до 5-ти членної Ради Старійшин, як-то вік 80 років…

Виконавча Рада Роду

          Виконавча Рада (Виконком) – стала основним виконавчо-розпорядчим органом Роду та є підзвітним тільки Раді Старійшин Роду. Завданням цього постійно діючого органу є організація виконання усіх рішень Ради Старійшин Роду а також загальних зібрань всієї Родини. Виконком контролює поточну діяльність Секретаріату та Опікунської Ради Фонду Роду, а також роботу постійних та тимчасових структур Роду.

Положення, Рішення та Розпорядження Виконавчої Ради

Секретаріат ГО «Наш Рід», Положення та Рішення

          Для поточної роботи громадської організації «Наш Рід» у відповідності до Статуту й було сформовано Секретаріат, з метою організації , конкретизації та регулювання поточної нашого Роду, особливо в частині тих членів Роду, які не є (не бажають, не можуть тощо) членами громадської організації «Наш Рід». 

Фонд Роду та Опікунська Рада ГО «Наш Рід»

          Фонд Роду, як некомерційна організація та його Опікунська Рада створювались членами Роду з метою реальної допомоги окремому члену Роду, та/чи його родині. Остання є дорадчим та контрольно-розпорядчим органом Фонду Роду, в тому числі й в частині оперування коштами Фонду Роду. Однак, вдалось у цьому напрямку – небагато, а саме – відкрити два накопичувальні рахунки в банка та призначити Скарбника Роду…

Юридична служба ГО «Наш Рід»

          Ідея формування юридичної служби в тому, щоб дати можливість кожному члену Роду захисту своїх прав та законних інтересів а також – для надання членам Роду правової та юридичної допомоги. Служба була створена з членів Роду, які мають фахову юридичну освіту та у відповідності до п.5.14.9. Статуту громадської організації «Наш Рід». Юридична служба діє в складі Секретаріату Роду та його ГО.

Положення про Пошукову Групу Роду

          Ідея створення Пошукової групи виникла з потребою здійснювати пошукову роботу в історичній перспективі, саме серед членів Роду, з метою пошуку родичів, з’ясування їх місць й дати: народження, проживання, навчання, трудової діяльності, рідних та близьких тощо аж до поховання.
          Пошукова група задумувалась, як постійно діюча структура, яка мала діяти в складі Секретаріату громадської організації “Наш Рід”. Однак, до жалю Пошукова група так й не запрацювала, хоч, наприклад, Родинне дерево Роду, буквально за кілька місяців було “збільшено” з початкових 280 осіб до 330…  

Положення про звання «Турист Родини»

          З урахуванням жаги, особливо з боку молодших членів Роду, підкорювати найвища карпатські гори, якими багата прабатьківщина нашого Роду – Рахівщина, було логічним подумати над “стимулом” для таких, чим й стало – запровадження звання “Турист Родини”. 
          З цією метою було підготовлено Положення про звання “Турист Родини” а Секретаріатом – розроблено та затверджено Порядок організації присвоєння звання «Турист Родини», з вказанням відповідної категорії, з врученням відповідних Посвідчень й нагрудних знаків (значків) «Турист Родини» тим членам Роду, які прийняли активну участь у тій чи іншій експедиції Нашого Роду. 
          З часу І Експедиції Роду (2013 року), всього 14 членам Роду було присвоєно звання “Турист Родини”.