Організація ділових зустрічей між представниками Mach Drubez a.s. та українськими партнерами

          В ході ХХХІІІ-ї Міжнародної виставки-агросалону «Земля годувальниця 2006», яка відбулась в Чеських Будійовицях, де приймали участь й українські аграрії, природньо відбулось знайомство бізнесменів України та Чеської Республіки, зокрема й у сфері птахівництва. Так, представники українського СТОВ «Прилуцька птахофабрика» дізнались про чеську фірму Mach Drubez a.s.                    
          В рамках виставки, все ж вдалось – організувати візит членів української делегації до Mach Drubez a.s., де відбулось знайомство з виробництвом одноденних курчат-бройлерів, яке було започатковано ще у 1992 році. На той час, ця компанія з містечка Літомишл володіла найбільшим та найсучаснішим інкубаторним комплексом у Чеській та Словацькій республіках та займала майже половину чеського й біля 70% словацького ринків!
          Співпрацю було продовжено вже у жовтні 2006 року, коли для представників чеської компанії UCIAS організувала насичена Програма відвідання України, починаючи з відвіданням ряду агропромислових компаній в кількох західних областях й закінчуючи Міністерством агрополітики України.
          У грудні 2006 року до Чеської Республіки був нанесений візит представників з України: від СТОВ «Прилуцька птахофабрика» та Чернігівської обласної ветеринарії, з метою підписання кількох контрактів на купівлю інкубаційних яєць та одноденних курчат, орієнтовною вартістю 5 мільйонів доларів США.
          Таким чином, започатковане знайомство на міжнародній агровиставці – дало свої плоди а співпраця – до взаємовигідного бізнесу…