Наш багаторічний досвід
За роки діяльності, нашими спеціалістами здійснено цілий ряд інвестиційних проектів та організовано цілий ряд заходів, з метою поглиблення українсько-чеських і українсько-європейських ділових, освітянсько-культурних та гуманітарних взаємин.
Так, за нашого сприяння, на Західну Україну (з Чеської Республіки) переміщено цілий ряд виробництв. Зокрема це: фірма «Форшнер-Україна» (м. Свалява), ТОВ «Амід» (Іршавський район), засноване фірмою Fipobex s.r.o., ТОВ «Гутекс» (Ужгород), засноване фірмою Texat s.r.o., ТОВ «Нет Он Лайн» (Свалявський район), засноване Net On Line s.r.o. та ТОВ «Нетворк Онлайн» (Ужгород), засноване Network Online s.r.o.
Наша служба виступила організатором участі українських відвідувачів та учасників у ряді визначних чеських сільськогосподарських виставках: «Земля годувальниця» (2005 та 2006 роки), «Фестиваль пива» (2005 рік), «Саліма» (2006 рік), Wood-Tec (2007 рік).
У 2006 році ми виграли тендер по організації участі України в XXXIII Агросалоні «Земля годувальниця» (м. Чеські Будєйовіце, Чехія) та виступили організатором участі Міністерства аграрної політики України в роботі цієї виставки, в якості її учасника.
У липні 2014 року нами, в Ужгороді (Україна) – було організовано першу зустріч (зібрання), ужгородського Гайд-парку, під лозунгом «Ми – європейці». До зустрічі долучились небайдужі та активні громадяни нашого краю, а також Ужгороду: суспільно-громадські лідери, діячі культури та мистецтва, підприємці, представники молодіжних організацій, політики, чиновники. За результатами роботи – було прийнято Заяву-Звернення учасників першої зустрічі (зібрання) ужгородського Гайд-парку, із закликом до закарпатців та жителів обласного центру – долучатись до активної, громадської роботи у запропонованому форматі.
А вже у серпні 2014 року, IASEED виступила співорганізатором та інформаційним спонсором – Міжнародного рок-концерту під лозунгом «Ми – європейці», який пройшов в Ужгороді та у якому, крім місцевих рок-груп: QUIET OBSERVER та «ЕЛЕГАНТНО ЗІПСОВАНІ», прийняла участь й відома рок-капела YETTION, з Чеської Республіки. Концерт, який став культурною подією обласного центру – відвідали сотні ужгородців та гостей міста.
В тому ж місяці, ми стали ініціатором другої зустрічі (зібрання), ужгородського Гайд-парку, з метою – визначити першочергові кроки (дії) та організаційно-практичну реалізацію ідеї-проекту «Перевідники», які варто організувати силами громадян-пенсіонерів міста Ужгороду, з метою дотримання правил дорожнього руху на пішохідних переходах, біля навчальних закладів, на період навчального року. В обговоренні ідеї-проекту, прийняли участь пенсіонери, ветерани праці та їх організації, представники місцевого органу освіти, службові особи зі складу органів місцевої Державтоінспекції, уповноважені представники органів місцевої влади та управляння та інші зацікавлені особи та організації (ТСО України, батьківські комітети, громадські ради), та всі небайдужі й активні громадяни нашого краю та Ужгороду.
За результатами роботи зустрічі (зібрання) було запропоновано до підписання усіма бажаючими, оприлюдненого Меморандуму про організаційно-практичну реалізацію ідеї-проекту «Перевідники», який підтримали десятки співгромадян.
У листопаді 2014 – відбулась третя зустріч (зібрання), ужгородського Гайд-парку, за темою: «Сприяння громадській організації «Кінологічний Клуб Лайка» (ГОККЛ) у виконанні статутних завдань, з вирішення питань по організації допомоги прирученим чотирилапим у місті Ужгороді». В обговоренні питань зустрічі та роботи над цією ідеєю-проектом прийняли участь: волонтери, дресирувальники, ветеринари, власники/продавці собачих кормів та аксесуарів, уповноважені представники органів місцевої влади та управляння, інші зацікавлені особи, організації та всі небайдужі й активні громадяни міста.
За результатами роботи цієї зустрічі (зібрання) було розповсюджено і запропоновано до підписання усім бажаючими – Меморандум про організаційно-практичну реалізацію ідеї-проекту «Відповідально до чотирилапих», який був підтриманий городянами міста.
В травні 2015 року IASEED стала ініціатором створення Національної експозиції – «Український дім» з метою організації українських учасників та авторів, в якості учасників на 21-ї Міжнародній книжковій виставці-ярмарку та літературному фестивалі «Світ книги Прага» – Book World Prague-2015.
У вересні 2015 року IASEED, в якості повноважного представника Компанії Veletrhy Brno a.s., прийняла участь у роботі Виставки-ярмарку «Тур’євроцентр Закарпаття – 2015». Мета – проінформувати учасників та відвідувачів закарпатського форуму та запросити до участі у роботі Міжнародних Виставок GO та REGIONTOUR, які пройдуть в місті Брно, в Чеській Республіці. Крім того, співробітники IASEED прийняли участь у роботі науково-практичного семінару на тему: «Туризм в Українських Карпатах в світлі Карпатської Конвенції», з доповідями на теми: “Досвід становлення та розвитку туристичної галузі в Чеській Республіці та доцільність його використання в Україні” та “Роль, місце і значення туристичних інформаційних центрів (ТІЦ) в процесі транскордонних, міжрегіональних взаємин та співробітництва між містами-партнерами“.
У жовтні 2015 року IASEED виступила інформаційним партнером, спонсором та співорганізатором – Обласної виставки та племінного огляду собак усіх порід, яка пройшла в м. Ужгород та яку організувала громадська організація «Кінологічний клуб Лайка».
У листопаді 2015 року IASEED виступила співорганізатором участі представників туристичної сфери України у роботі 26-ї Міжнародної виставки туристичного руху – GO та 25-ї Міжнародної виставки туристичних можливостей в регіонах – REGIONTOUR. Для цього, в рамках виставок було організовано Національну експозицію «Україна туристична», яка була сформована Організаційним Комітетом за участі, власне: IASEED; Закарпатського обласного центру розвитку сільського туризму (ЗОЦРСТ); Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА; приватної компанії Rega & R spol. s r.o.
Саме в ході роботи вищевказаних виставок GO та REGIONTOUR, що пройшли 14-17.1.2016 року, в м. Брно, Чеська Республіка, було вперше презентовано туристичні можливості України, у вигляді окремого павільйону. Тобто, ідея – не просто спостерігати чергову «відсутність України на міжнародному заході», про що два десятки років констатували ЗМІ, але все ж таки спробувати долучити країну до презентації туристичних можливостей у Європі – була успішно реалізована.