Організація ділових зустрічей між представниками Mach Drubez a.s. та українськими партнерами

          В ході ХХХІІІ-ї Міжнародної виставки-агросалону «Земля годувальниця 2006», яка відбулась в Чеських Будійовицях, де приймали участь й українські аграрії, природньо відбулось знайомство бізнесменів України та Чеської Республіки, зокрема й у сфері птахівництва. Так, представники українського СТОВ «Прилуцька птахофабрика» дізнались про чеську фірму Mach Drubez a.s.                    
          В рамках виставки, все ж вдалось – організувати візит членів української делегації до Mach Drubez a.s., де відбулось знайомство з виробництвом одноденних курчат-бройлерів, яке було започатковано ще у 1992 році. На той час, ця чеська компанія з містечка Літомишл володіла найбільшим та найсучаснішим інкубаторним комплексом у Чеській та Словацькій республіках та займала майже половину чеського й біля 70% словацького ринків!
          Співпрацю було продовжено вже у жовтні 2006 року, коли для представників чеської компанії UCIAS організувала насичена Програма відвідання України, починаючи з відвіданням ряду агропромислових компаній в кількох західних областях й закінчуючи Міністерством агрополітики України.
          Пригадую, як в ході поїздки по Україні – відвідали Закарпаття, звідки родом й один з прабатьків пана Маха – власника однойменної чеської компанії. Так, в ході зустрічі в Управлінні агропромислового комплексу краю, запропонували її чиновникам – переглянути презентаційне відео від Mach Drubez a.s., але з подивом дізнались, що зробити це – технічно неможливо. Прийшлось, на власному лап-топі – демонструвати “кіно”, переглянути яке всілась купа управлінців сільським господарством краю.
          А вже в самому Міністерстві аграрної політики України, в ході зустрічей та перемовин, працівників міністерства неабияк здивували: наш рівень підготовки до обговорюваних питань та поінформованість щодо агрокомплексу України, взагалі та питання птахівництва – зокрема. Нас постійно питали: “Звідки ви все це знаєте?”, чим викликали у нас тільки посмішку та що вказувало на різницю в професійних підходах українців та європейців.
          У грудні 2006 року до Чеської Республіки був нанесений візит представників з України: від СТОВ «Прилуцька птахофабрика» та Чернігівської обласної ветеринарії, з метою підписання кількох контрактів на купівлю інкубаційних яєць та одноденних курчат, орієнтовною вартістю 5 мільйонів доларів США.
          Таким чином, започатковане знайомство на міжнародній агровиставці – дало свої плоди а співпраця – до взаємовигідного бізнесу…