МЕМОРАНДУМ
між Закарпатською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Ф. Потушняка та громадською організацією «Наш Рід»

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Меморандуми

про історично-краєзнавчу, культурно-просвітницьку, родознавчо-бібліографічну та національно-патріотичну співпрацю

          Громадська організація «Наш Рід» (смт Ясіня, Рахівського району, Закарпатської області) та
          Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка (м. Ужгород, Закарпатської області),
          – керуючись намірами поширювати та пропагувати серед широкої громадськості Закарпаття історично-краєзнавчу, культурно-просвітницьку, родознавчо-бібліографічну та національно-патріотичну співпрацю; 
          – з метою організації та розширення взаємин між громадськими інституціями, фізичними та юридичними особами нашого краю;
          – виходячи із загальнополітичного курсу України щодо інтеграції до європейських інституцій та з урахуванням позитивних факторів розвитку загальноєвропейських процесів у таких сферах, як: історично-краєзнавчій, культурно-просвітницькій, родознавчо-бібліографічній та національно-патріотичній, домовились об’єднати власні зусилля в наступному:

  1. Сторони погоджуються на взаємний обмін інформацією про власну, поточну діяльність, в історично-краєзнавчій, культурно-просвітницькій, родознавчо-бібліографічній та національно-патріотичній сферах, з метою ознайомлення: своїх читачів та членів й друзів Родини про таку, з подальшим розміщення такої в Інтернеті, на веб-сторінках кожної зі Сторін. Обмін інформаціями відбуватиметься в електронному виді.
  1. Сторони, за власною ініціативою, будуть запрошувати одна одну на організовувані масові заходи, як-то: Відкриті читання, Дні відкритих дверей, Наукові конференції, Зустрічі Роду, Експедиції Роду тощо, з метою пропаганди та залучення до участі у таких мироприємствах своїх читачів та членів й друзів Родини, а також земляків та гостей краю.
  1. Сторони ініціюватимуть організацію та проведення спільних заходів, з метою пропаганди власної, статутної діяльності, а також на підтримку загальнополітичного курсу України щодо інтеграції до європейських інституцій, з урахуванням факторів розвитку загальноєвропейських процесів у таких сферах, як: історично-краєзнавчій, культурно-просвітницькій, родознавчо-бібліографічній та національно-патріотичній. 
  1. Сторони домовляють пропагувати діяльності одна одної з використанням усіх, власних та наявних можливостей, виходячи з потреб та з урахуванням актуальності сьогодення. При цьому, Сторони можуть призначити відповідального за таку діяльність та взаємини одна з одною, про що, письмово – інформують іншу Сторону. 
  1. Меморандум укладається з метою здійснення подальшої співпраці між Сторонами, а також – через можливу підготовку Договору про партнерство й співробітництво. Така підготовка здійснюється робочими групами, які можуть утворюватися кожною Стороною, окремо. 
  1. Меморандум складається у двох оригінальних примірниках, які підписуються уповноваженими особами Сторін.