Конференція, 8-9 квітня 2011 року

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Конференції

Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність транскордонного співробітництва через міжнародний моніторинг та координацію діяльності національних суб'єктів»

          Конференція в рамках реалізації Проекту «Кордони для людей» відбулась 8-9 квітня 2011 року в готельному комплексі «Термал-Стар», в с. Нижнє Солотвино Ужгородського району, Закарпатської області (Україна).         На фото (зліва направо): Устич С.І. -доктор філософських наук, професор, директор Інституту транскордонного співробітництва, координатор проекту «Кордони для людей», відповідальний редактор збірника; PaedDr. Marián Gajdoš CSc., historik, riaditeľ Spoločenskovedného ústavu SAV, Передрій О.С. – кандидат економічних наук, професор, Заслужений економіст України та Катерина Бідзіля – перекладачка

          Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність транскордонного співробітництва через міжнародний моніторинг та координацію діяльності національних суб’єктів» проводилась в рамках реалізації проекту програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 «Кордони для людей» (Ужгород – Кошице, квітень 2011 року).
          Робочими мовами конференції були: англійська та українська. При цьому, матеріали конференції були опубліковані в окремому збірнику.
Так, спеціальний випуск збірника наукових праць «Геополітика України: історія та сучасність», Ужгород 2011 УДК 327 (477) ББК 66.011.3 (4 Укр) Г 36, в якому вміщено наукові статті, доповіді та повідомлення, підготовлені за матеріалами міжнародної науково-практичної конференції «Ефективність транскордонного співробітництва через міжнародний моніторинг та координацію діяльності національних суб’єктів», проведеної в рамках реалізації проекту Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 «Кордони для людей» в м. Ужгороді 8-9 квітня 2011 року, було здійснено за фінансової підтримки Європейського Союзу.
          Саме на цій міжнародній конференції, була презентована наукова робота «Досвід становлення та розвитку туристичної галузі в Чеській Республіці та доцільність його використання в Україні».
          Натомість, незначний медіальний розголос в 2011 році цього міжнародного заходу а також через те, що окремих її організаторів та учасників вже немає серед нас, є надія, що оприлюднення вищевказаного а також певний фотозвіт з конференції привернуть увагу та стануть корисними для широкого загалу.

          Підготував Ю.Ключівський,
          керівник IASEED

Фотозвіт з міжнародної конференції

Матеріали конференції та видання, які оприлюднили інформацію про Міжнародну науково-практичну конференцію

article-1ua