Зустріч та перемовини в “Українському народному домі” у Празі

          З лютого 2016 року в “Українському народному домі” у Празі, між його засновниками та менеджментом – відбулась предметна зустріч, знайомство та перемовини з керівництвом Інформаційно-аналітичною службою “Східно-Європейський діалог” (IASEED).          Накінець, як констатували учасники зібрання – у Празі є місце та можливість зустрічатись, знайомитись та спілкуватись українцям, не тільки за паспортом але й душею і це не Посольство чи Консульство України і навіть – не церква.
          “На місці” й адекватні люди, які, принаймні знають: що хочуть, а також, готові дослухатись до пропозицій – що можна і як краще зробити та реалізувати ті чи інші наміри та ідеї української громади. Позитивно, що – цікавлять акції формату міжнародних виставок, ярмарків та інших форумів, завдання яких – презентувати Україну у Європейському Союзі, про що й вели бесіду на зустрічі.
          У відповідь на щиру гостинність представників Українського народного дому – з боку IASEED, для бібліотеки дому – було передано кілька десятків книг українських авторів…

В зустрічі (на фото) прийняли участь: Ключівський Ю. – керівник IASEED, Топоров Михайло та Гук Андрій (з дружиною) – керівники “Українського народного дому”, Гаврилюк Зіна – активістка та художниця.