МЕМОРАНДУМ про взаємовідносини та співробітництво між Міністерством охорони здоров’я України та фімою Chirana a.s. (Чеська Республіка)

 • Автор запису:
 • Категорія запису:Меморандуми

Ще у 2004 році, фахівці UCIAS підготували інформацію для чеської компанії Chirana a.s. а також організували візит спеціалістів останньої до України з метою вивчити ринок рентгенівського обладнання та запропонувати варіанти доукомплектації цифровою обробкою зображення – діючої рентгенівської техніки в медичних закладах України, яке експлуатувалось в країні. В ході перемовин в Міністерстві охорони здоров’я України нами й було підготовлено та підписано сторонами нижченаведений Меморандум.

МЕМОРАНДУМ 

про взаємовідносини та співробітництво між Міністерством охорони здоровя України та Фімою Chirana a.s. (Чеська Республіка) по придбанню та реалізації поставок ренгенодіагностичного обладнання на Україну

          Міністерство охорони здоров’я України та чеська фірма Chirana a.s. (в подальшому-Сторони) з метою забезпечення необхідного рівня функціонування рентгено – діагностичної техніки та обладнання в медичних закладах України та з метою розширення і поглиблення економічного та науково – технічного співробітництва між Україною і Чеською Республікою, обговорили питання:

 • модернізації діючих на Україні рентгенівських апаратів;
 • поставки на Україну стаціонарних рентгенівських апаратів (на три робочі місця);
 • створення на Україні бази гарантійного та післягарантійного обслуговування. 

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

          Як відомий, світовий поставник сучасної рентгенівської техніки, фірма Chirana a.s., приймаючи запрошення до співпраці, підтверджує свою готовність активно сприяти при виконанні вищевказаного. Фірма Chirana a.s. готова: 

 • обговорити та запропонувати конкретні варіанти доукомплектації цифровою обробкою зображення – діючої рентгенівської техніки в медичних закладах України;
 • вирішити питання заміни рентгенівських трубок на уже діючих в Україні ренген-апаратах (в кількості від 15 до 200 штук на рік);
 • оформити та переслати специфікацію стаціонарного рентгенівського апарату на три робочих місця;
 • надати необхідну документацію для реєстрації ренген-апаратів на Україні; 
 • організувати підготовку українських спеціалістів та сертифікацію на території Чеської Республіки;
 • перевірити можливість отримання фінансових ресурсів для цього проекту.

УПРАВЛІННЯ

          Сторони розробляють конкретний план дій по реалізації вищевказаного.

          Для виконання вищевказаного, своїм партнером по співпраці з фірмою Chirana a.s., Міністерство призначає українську фірму ТОВ «Докфарм».

          По мірі необхідності Сторони будуть сприяти залученню до реалізації наміченого неурядових спеціалізованих та інших господарюючих суб’єктів.

          Київ, 19-20 травня 2004 року.

За Міністерство охорони здоров’я України

___________ підписано _________________

Кліменков В.Н.,

радник Міністерства охорони здоров’я України

За фірму Chirana a.s.

____________ підписано _____________

Йіржі Ольшанський,

Генеральний директор Chirana a.s.