Російсько-чеський бізнес-форум 2008 року

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Конференції

          15 жовтня 2008 року, мер Праги та мер Москви відкрили Бізнес-форум, який відбувся в рамках Днів Москви в Празі та проходив у Великому залі засідань міської ради. Частиною бізнес-форуму була презентація окремих московських компаній, які зацікавлені в пошуку ділових партнерів у Празі та Чеській Республіці.

          14-16 жовтня 2008 року відбулись Дні Москви в Празі, як друга частина взаємних презентацій двох міст-партнерів у 2007-2008 роках. На ці заходи були запрошені й бізнесмени України, які мають власну справу в Чеській Республіці. Водночас, цей захід став доволі значимою та масштабною подією у сфері зовнішніх зв’язків та іноземних культурних презентацій у Празі в той час.
          Відкриття цього заходу відбулось 14 жовтня 2008 року, в залі Муніципального будинку, коли обидва мери урочисто відкрили Дні Москви в Празі.
          «Бізнес-форум, який ми сьогодні запускаємо разом з нашим шановним московським колегою мером Лужковим, є прямим продуктом наших партнерських відносин, які, мабуть, ніколи не були кращими. Проте після 1989 року, завдяки змінам на геополітичній карті Європи, довелося шукати нові шляхи, шляхи, форми та причини їх практичної реалізації. Я щиро радий, що сьогодні можу сказати, що ця співпраця дає свої плоди», – зазначив міський голова Праги.
Після церемонії відкриття відбувся гала-концерт камерного оркестру «Солісти Москви» під керівництвом Юрія Башмета.
          Відповідно до сфер інтересів сторін, мерія Праги вийшла з пропозиціями до потенційних празьких і чеських партнерів, які також були запрошені, в якості учасників бізнес-місії до Москви. 
          В ході Бізнес-форуму було підписано угоду про реалізацію спільної чесько-російської бакалаврської програми «Менеджмент» між факультетом ділового адміністрування Університету економіки та Московським міським університетом Управління Урядом Москви.
          Частиною урочистого прийому стало також підписання угоди про співпрацю між Муніципальною бібліотекою в Празі та Центральною загальною бібліотекою імені Н.А. Некрасова. Крім того, також було підписано угоду про реалізацію спільної чесько-російської бакалаврської програми «Менеджмент» між факультетом ділового адміністрування Університету економіки та Московським міським університетом Управління Урядом Москви. 

Фотозвіт російсько-чеського бізнес форуму 2008 року

Програма бізнес-форуму та ЗМІ які оприлюднили захід

logo-prague-smoll