III Міжнародний форум 2010 року

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Конференції

III Міжнародний форум "Інвестиційні проекти у сфері сільського господарства та будівництва, потенціал розвитку міжнародного співробітництва", 22-27 серпня 2010, Прага - Братислава

          У серпні 2010 року, в Російському центрі науки і культури у м. Прага відбувся ІІІ Міжнародний сільсько-господарський Форум, який тривав цілий тиждень та проходив в містах: Прага та Чеські Будійовице (Чеська Республіка) а також в містах: Братиславі та Зволені (Словацька Республіка).
          Організаторами Форуму «Інвестиційні проекти у галузі сільського господарства та будівництва, потенціал розвитку міжнародного співробітництва», виступили: Торгове представництво Російської Федерації в Чехії та Словаччині, ТПП РФ по Європі та Торгово-економічна місія України в складі Посольства України в Чеській Республіці, при координації з боку компанії AGROEXPO CZgroup a.s..
          У пленарних засіданнях Форуму взяли участь Торгпред Росії у Чехії А.В.Туров, представники посольства та торгпредства РФ у ЧР, голова Аграрної палати Чехії Я.Велеба, співробітники Мінпромторгу та Мінсільгоспу Чехії, представники фінансової та банківської сфери, а також представники російських, українських та чеських аграрних компаній й агрохолдингів, зацікавлених у розширенні міжнародного співробітництва в галузі сільського господарства.
          На відкритті Форуму, 23 серпня виступив директор Управління з фітосанітарного контролю Чехії Р.Щерба, який наголосив на успішній взаємодії з російськими партнерами, в т.ч. у врегулюванні ситуації з постачанням харчового маку до Росії. Торгпред Росії у Чехії А.В.Туров виступив з презентацією з проблем та перспектив розвитку сільського господарства в Російській Федерації та можливостях співпраці із закордонними партнерами.
          У перший день роботи Форуму було заслухано доповіді та презентації учасників, які познайомили присутніх з останніми досягненнями у галузі с/г технологій, що розповіли своє бачення перспектив потенційної взаємодії Росії, Чехії, Словаччини та інших країн у галузі сільського господарства та будівництва з метою підвищення ефективності розвитку національних економік. Форум працював до 27 серпня 2010 року, відповідно до Програми форуму. 
          На запрошення Торгпреда Росії, представники IASEED також прийняла участь у роботі Форуму та внесли низку слушних пропозиції. 

          Підготував Ю.Ключівський,
          керівник IASEED 

Світлини перебігу заключного засідання Форуму у Празі