Чесько-український бізнес-форум 2010 року

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Конференції

Бізнес-форум, який було організовано Міністерством промисловості і торгівлі Чеської Республіки у співпраці з Посольством України в Чеській Республіці та за підтримки Палати економічних зв’язків із СНД, відбувся 23 вересня 2010 року у Празі та пройшов рамках 4-го засідання Спільної чесько-української комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, яка була раніше - 23 червня 2010 року

           Бізнес-форуму передувало чергове, щорічне засідання українсько-чеської змішаної Комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, делегацію якої з українського боку очолив заступник Міністра промислової політики України С. Біленький, чеську – Заступник Міністра промисловості і торгівлі ЧР М. Говорка. Учасники засідання працювали у чотирьох робочих групах, про що дізнаємось із сайту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. За результатами засідання Змішаної Комісії сторонами підписано міжурядовий Протокол. 
          Натомість, саме Міністерство промисловості і торгівлі Чеської Республіки у співпраці з Посольством України в Чеській Республіці та за підтримки Палати економічних зв’язків з країнами СНД – організували Чесько-український бізнес-форум, який відбувся в Празі 23 вересня 2010 році у міністерській будівлі та на який було запрошено десятки бізнесменів з обох країн. Цікаво, що форум відбувався чеською та російською мовами без перекладу.
          Після офіційної частини привітань мова пішла про питання підтримки чеських інституцій в Україні, про що проінформував Ян Ербен, керівник комерційно-економічного відділу Посольства Чеської Республіки в Україні. Потім про діяльність Торгово-промислової палати Чеської Республіки про країни СНД розповів її виконавчий директор Францішек Мазопуст. 
          Другий блок форуму був присвячений інформації про можливості фінансування інвестиційних проектів в Україні під патронатом Чеського експортного банку (Česká exportní banka a.s. – ČEB) та Експортно-гарантійного та страхового товариства (Exportní garanční a pojišťovací společnosti, a.s. – EGAP). На завершення форуму відбулась презентація інвестиційних можливостей Житомирської області, яку презентував голови Житомирської ОДА.
          Надані матеріали цього форуму, безпосередньо від першої особи – його учасника та через їх обмеженість у публічному просторі України, можуть бути цікавими не тільки його учасникам але й стануть у пригоді тим хто цікавиться історією становлення українсько-чеських взаємин. 

Фотозвіт чесько-українського бізнес форуму 2010 року

Програма бізнес-форуму та ЗМІ які оприлюднили захід

logo