другий Гайд-парк «Ми – європейці»

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Гайд-парк

Друга зустріч-зібрання Гайд-парку “Ми – європейці”, 
яка відбулась 28 серпня 2014 року в м. Ужгород 

          Згідно з повідомленням, друга зустріч (зібрання), ужгородського Гайд Парку, під лозунгом «Ми – європейці»відбулась в м. Ужгороді, 28 серпня 2014 року, в стінах ЗОУНБ ім. Ф. Потушняка та мала конкретну тему, а саме: «Ідея та мета, завдання й першочергові кроки (дії) та організаційно-практична реалізація ідеї-проекту «Перевідники» – силами громадян-пенсіонерів міста Ужгороду, з дотримання правил дорожнього руху на пішохідних переходах, біля навчальних закладів, на період навчального року».
          Метою зустрічі була спроба донести вищевказану ідею та підписати якісь наміри – Меморандум про співпрацю між зацікавленими його учасниками та сторонами. 
          До обговорення питань та роботи над ідеєю-проектом «Перевідники», було запрошено: 
          – пенсіонерів, ветеранів праці та їх організації; 
          – представників місцевого органу освіти; 
          – службові особи зі складу органів місцевої Державтоінспекції; 
          – уповноважених представників органів місцевої влади та управляння;
          – інших зацікавлених осіб та організацій.
          Ціль була проста – спробувати й в Ужгороді запровадити добру, європейську традицію, коли силами активних городян муніципалітети, спільно з дорожньою поліцією – організовують чергування на пішохідних переходах біля навчальних закладів, з метою мінімізувати нещасні випадки з дітьми, бодай в навчальний період. 
          Ініціаторами та співорганізаторами зібрання, крім IASEED, виступили: Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка, громадська організація «Наш Рід» та громадська організація «Депутатський клуб Позиція» (див. посилання).

          Логічно, що такий захід, а головне – його реалізація вимагали якнайширшої участі громадськості та розголосу. З цією метою, організатори доклали чималих зусиль та звернулись не тільки до багатьох громадських та культурних товариств, але й до депутатів Ужгородської міської ради, не кажучи вже про міський відділ освіти чи обласну Державну автоінспекцію. 
          Натомість, незважаючи на те що у роботі цієї зустрічі-заходу, взяли участь, практично всі зацікавлені інституції, саме для організаційно-практичного втілення ідеї-проекту «Перевідники», бодай в місті Ужгороді, до реалізації цього задуму, до жалю так й не дійшло, по-крайній мірі, в 2014 році. 

Документи першої зустрічі ужгородського Гайд Парку

Фото з другої зустрічі ужгородського Гайд Парку 

Публікація в ЗМІ про другу зустріч ужгородського Гайд Парку