АРХІВ НОВИН 01.12.2022 - 31.03.2023

31.3.2023 – В розділі “Наші публікації” оприлюднено матеріал “Місце економіки України в ЄС (з урахування ВВП на душу населення серед країн Європейського Союзу)”, який вказує на місце України, по цьому показнику серед країн ЄС, до березня 2022 року.

26.3.2023Сканування веб-сторінки IASEED та Звіт з сайту щодо дійсного Сертифікату, категорії “А”, в чергове підтвердили надійність та безпечність користування цим веб-ресурсом. 

21.3.2023 – З розділу “Аналітика та огляди”, пропонуємо до уваги аналітичний матеріал “Сільськогосподарська Чехія: тенденції, інтереси, перспективи та проблеми”, який було підготовлено майже 20 років для наших партнерів та який залишається актуальним й понині.

16.3.2023 – На сайті, в розділі Наша Родина пропонуємо до уваги цікавий матеріал “Держава починається з Родини“, який тільки підтверджує народну мудрість, що рід, який не знає свого минулого – не має майбутнього.

11.3.2023В розділі “Наші публікації” пропонуємо до уваги статтю  Хто й чому «майданить» Чехію та Словаччину”… яка була підготовлена ще в 2018 році, з метою привернути увагу читачів та пояснити причини сирних протестів у цих, центральноєвропейських країнах.

6.3.2023В січні 2022 року, на прохання продюсерів рекламного відеофільму про чеське містечко Лиса над Лабем (Lysá nad Labem), нами було озвучено українську версію 22-хвилинного ролика – про барокові перлини ЕльбиПро історію та сьогодення чеського міста Лиса над Лабем.

2.3.2023 – На веб-ресурсі, оприлюднено матеріал більше, як 25-ти річної давності “Про інвестиційні процеси”, який було підготовлено фахівцями Групи Газда та який, для України – залишається актуальним й по-сьогодні. 

24.2.2023 – Оприлюднено статтю “Збільшення місць для паркування автомобілів шляхом побудови багаторівневих надземних паркінгів в Ужгороді”, в якій пропонуються шляхи збільшення місць для паркування автомобілів, що є актуальним, особливо для найзахіднішого обласного центру України.

19.2.2023 – 24 січня одному із найповажніших членів Нашого Роду – Стеблюк Олені Іванівні виповнилось 90 років, з чим щиросердечно вітаємо Ювілярку та всю її Родину й зичимо іменинниці всього найкращого та довгих років щасливого життя!

14.2.2023 В розділі “Наші публікації” оприлюднено матеріал “Сакральність українських памяток в Чеській Республіці”, в якому наведено історичні паралелі коли наше минуле 100-річної давності значною мірою визначає й наше майбутнє.

9.2.2023 – В розділіНаші публікації пропонуємо до уваги статтю “Втрати в туристичній галузі Чеської Республіки через російсько-українську війну”, в якій наводимо дані збитків, які зазнала тільки одна галузь економіки тільки однієї європейської країни – Чехії.

4.2.2023 – Особливості становлення туристичної галузі в Чеській Республіці (як і в інших країнах колишнього соціалістичного табору) розглянуто в статті “Вивчаємо досвід Чехії у розбудові інформаційно-інституційних підвалин сприяння туризму”.

30.1.2023 – В розділі Концепції до уваги Концепція створення, підтримки та використання списку виборців м. Ужгорода, яку було підготовлено ще в далекому 1995 році, членами Консультаційної Ради, яка діяла в той час при Ужгородському міському голові, тобто задовго до запровадження Єдиного Державного реєстру виборців України, який було створено тільки в 2007 році.

25.1.2023 – На web-ресурсі розміщено новий, матеріал “Втрачений шанс великої приватизації”, в якому розглянуто перебіг та результати роздержавлення по Закарпатської області. Запропоноване – дозволяє зробити висновок про втрачений шанс великої приватизації для краю, який і надалі залишається дотаційним.

20.1.2023 – В розділі Аналітика та огляди пропонуємо до ознайомлення огляд Освоєння випуску пет-преформ на базі товариства з обмеженою відповідальністю “Маргіт, який було підготовлено фахівцями Gazda Group ще в далекому 1998 році для нашого партнера.

15.1.2023 – Пропонуємо до уваги матеріал “Президентські вибори в Чеській Республіці – 2023– про особливості виборів у цій, центральноєвропейській країні та про результати голосування, за яким до другого туру, який відбудеться вже за два тижні – поступають Петр Павел (61 рік) та Андрій Бабіш (68 років).

10.1.2023 – В розділі Наші публікації пропонуємо до уваги статтю “Виставки-ярмарки, як спосіб презентації країни чи регіону, яка була оприлюднена ще в грудні 2015 року з метою проаналізувати виставкову ситуацію в Україні та доцільність презентації країни за її межами.

5.1.2023 – Кількість відвідувачів web-сторінки IASEED – Інформаційно-аналітичної служби “Східно-Європейський діалог” яка почала діяти з листопада 2021 року, досягла перших 5 000 візитів! Ласкаво просимо всіх зацікавлених до нашого проекту…

30-31.12.2022 – З Новим Роком вітаємо партнерів та всіх наших колег, знайомих й відвідувачів ресурсу та бажаємо всього найкращого в наступаючому 2023 році а також надіємось на подальшу співпрацю зі всіма нашими дописувачами, читачами та прибічниками.

24-25.12.2022 – Щиросердечно вітаємо партнерів, замовників та відвідувачів нашого web-ресурсу IASEED – Інформаційно-аналітичної служби “Східно-європейський діалог” з найбільшим християнським святом – Різдвом Христовим та дякуємо за співпрацю й вірність на протязі всього 2022 року. Здоров’я, щастя та вдачі – бажаємо.
         
Маємо надію, що і в наступному році ми збережемо ділові відносини зі всіма нашими дописувачами, читачами та прибічниками а також – знайдемо нових партнерів, замовників та відвідувачів-симпатиків нашої справи.

10.12.2022 – В розділі Наші публікації пропонуємо до уваги статтю Чому не всіх закарпатців радує зима або що робити та як діяти щоб “перемогти” сніг, яка була оприлюднена ще у січні 2017 року але залишається актуальною й по-сьогодні, особливо з урахуванням природніх умов у Карпатах та воєнного стану.

5.12.2022 – Новий розділ “Патентіада” – стосується протистояння 25-ти річної давнини, яке мало місце на Закарпатті, в ході “великої” приватизації: між совком і ринком, між старим і новим, між “досвідченим” і молодим, між законом і телефонним правом, між здоровим глуздом і амбіціями, між честю й безчестям, між брехнею та правдою… в якому себе “знайдуть” – чи не всі тогочасні дійові особи.