НОВИНИ САЙТУ

26.3.2023 – Сканування веб-сторінки IASEED та Звіт з сайту щодо дійсного Сертифікату, категорії “А”, в чергове підтвердили надійність та безпечність користування цим веб-ресурсом.

21.3.2023 – З розділу Аналітика та огляди, пропонуємо до уваги аналітичний матеріал Сільськогосподарська Чехія: тенденції, інтереси, перспективи та проблеми, який було підготовлено майже 20 років для наших партнерів та який залишається актуальним.

16.3.2023 – На сайті, в розділі “Наша Родина” пропонуємо до уваги цікавий матеріал “Держава починається з Родини”, який тільки підтверджує народну мудрість, що рід, який не знає свого минулого – не має майбутнього. В статті – про родинну зустріч, яка відбулась на Рахівщині, в 2012 році.

11.3.2023 – В розділі Наші публікації пропонуємо до уваги статтю Хто й чому «майданить» Чехію та Словаччину яка була підготовлена ще в 2018 році, з метою привернути увагу читачів та пояснити причини сирних протестів у цих, центральноєвропейських країнах.

6.3.2023 – В січні 2022 року, для чеського міста Lysá nad Labem, нами було озвучено українську версію рекламного відеоролика – “Про історію та сьогодення чеського міста Лиса над Лабем, який і пропонуємо до уваги широкому загалу. 

2.3.2023 – На веб-ресурсі, оприлюднено матеріал більше, як 25-ти річної давності “Про інвестиційні процеси”, який було підготовлено фахівцями Групи Газда та який, для України – залишається актуальним й по-сьогодні. 

24.2.2023 – Оприлюднено статтю “Збільшення місць для паркування автомобілів шляхом побудови багаторівневих надземних паркінгів в Ужгороді”, в якій пропонуються шляхи збільшення місць для паркування автомобілів, що є актуальним, особливо для найзахіднішого обласного центру України.

19.2.2023 – 24 січня одному із найповажніших членів Нашого Роду – Стеблюк Олені Іванівні виповнилось 90 років, з чим щиросердечно вітаємо Ювілярку та всю її Родину й зичимо іменинниці всього найкращого та довгих років щасливого життя!

14.2.2023 – В розділі Наші публікації оприлюднено матеріал “Сакральність українських памяток в Чеській Республіці”, в якому наведено історичні паралелі коли наше минуле 100-річної давності значною мірою визначає й наше майбутнє.

9.2.2023 – Пропонуємо до уваги проект “Освоєння випуску пет-преформ на базі товариства з обмеженою відповідальністю – Маргіт”, яке відоме й сьогодні розливом своїх мінеральних вод.   

4.2.2023 – Особливості становлення туристичної галузі в Чеській Республіці (як і в інших країнах колишнього соціалістичного табору) розглянуто в статті “Вивчаємо досвід Чехії у розбудові інформаційно-інституційних підвалин сприяння туризму”.

30.1.2023 – В розділі Наші публікації” пропонуємо до уваги широкого загалу статтю Втрачений шанс великої приватизації” стосовно перебігу роздержавлення закарпатських підприємств, силами системи приватних підприємств Газда.

25.1.2023 – В розділі “Аналітика та огляди” оприлюднено матеріал “Хімічна та фармацевтична промисловості Чеської Республіки (сучасний стан, провідні суб’єкти та компанії)”, який було підготовлено фахівцями UCIAS в 2004 році.  

20.1.2023 – В розділі Наші публікації пропонуємо до уваги статтю “Втрати в туристичній галузі Чеської Республіки через російсько-українську війну”, в якій наводимо дані збитків, які зазнала тільки одна галузь економіки тільки однієї європейської країни – Чехії.  

15.1.2023 – В розділі Наші публікації” пропонуємо до уваги статтю Президентські вибори в Чеській Республіці – 2023″, в якій інформуємо читачів про особливості виборів Президента в Чехії та важливості їх результатів для України. 

10.1.2023 – Web-сторінку IASEED – Інформаційно-аналітичної служби “Східно-європейський діалог” переглянуло перших 5 тисяч відвідувачів, фактично без реклами та просування ресурсу в мережі Інтернет! 

5.1.2023 – Вітаємо з Різдвом Хрестовим всіх наших прибічників: колег, замовників та клієнтів та надіємось що й у новому році продовжимо плідну співпрацю на добро кожного та усієї України. Зі святом! 

31.12.2022 – З наступаючим Новим 2023 роком вітаємо наших партнерів, клієнтів а також відвідувачів та дописувачів нашого ресурсу. Всього найкращого у Новому році бажаємо а головне – Перемоги нам усім! 

25.12.2022 – Цього року Україна вперше буде святкувати Різдво Хрестове разом з іншими християнами західного обряду, з чим вітаємо всіх співвітчизників хто долучиться до цього нововведення. 

20.12.2022 – Оприлюднено подробиці зустрічі та перемовин між керівниками IASEED та нововиниклим “Українським народним домом”, які мали місце у лютому 2016 року, в у Празі, з метою співпраці та реалізації взаємних проектів.

15.12.2022 – Розділ Наші публікації містить статтю “Чому не всіх закарпатців радує зима”, в якій розповіли про “інститут перевізників”, який став саме таким у країнах СНД, включаючи й Україну.

10.12.2022 – Пропонуємо до уваги матеріали Міжнародної науково-практичної конференції “Війна та туризм”, яка відбулась 11 листопада 2022 року та на якій було презентовано тези доповіді: Втрати в туристичній галузі Чеської Республіки через російсько-українську війну.

5.12.2022 – Розділ “ПАТЕНТІАДА” – це про хід роздержавлення в краї та протистояння: між совком і ринком, між старим і молодим, між законом і телефонним правом, між здоровим глуздом і амбіціями, між честю й безчестям, між брехнею та правдою…

30.11.2022 – Минуло вже 9 років від ужгородського мітингу-протесту “Ужгород – вставай” на підтримку київського “Євромайдану”, в якому вдалось взяти участь та виступити, про що свідчать кілька відео, які розміщено в розділі “Фото та відео” та які пропонуємо до перегляду.

25.11.2022 – В розділі Аналітика та огляди” розміщено огляд “Аналіз результатів виборів до Сенату Чеської Республіки“, який було підготовлено в 2000 році за результатами виборів до місцевих органів влади та до Сенату.

20.11.2022 – В розділі Наші публікації розміщено матеріал “Полеміка щодо найголовнішої кризи України”, яка розгорнулась в соціальній мережі в 2018 році але залишається актуальною.

5.11.2022 – На сайті, в розділі “Конференції розміщено матеріали Міжнародного російсько-чеського бізнес-форуму, який відбувся в Празі, в 2008 році до роботи в якому було запрошено й бізнесменів з країн СНД, в тому числі й з України.  

30.10.2022 – В розділі Наші публікації оприлюднено матеріал “Полеміка відносно України, як совкової держави у вишиванці та з прапорцем ЄС”. Полеміка відбулась на сторінках однієї соціальної мережі ще в 2017 році але є актуальною й сьогодні.  

25.10.2022 – Пропонуємо огляд-Інформацію про можливості організації бізнесу в Чеській Республіці, який було підготовлено спеціалістами UCIAS у кількох варіантах двома мовами – наведено й приклади практичної діяльності такої компанії на території Чехії.

20.10.2022 – В блоці ГРУПА ГАЗДА можна ознайомитись з матеріалом-інформацією про діяльність  Товариства з додатковою відповідальністю “Газда-Інвест”, яке діяло на ринку як єдина трастова компанія Закарпаття, яка професійно займалась приватизацією майна державних підприємств.  

30.9.2022 – Полеміка щодо геополітичної ситуації в Україні або як та чому Закарпаття – не врятує країну вартує того, щоби з нею ознайомитись широкому загалу. Почитайте в розділі “Наші публікації”.

25.9.2022 – “Обзор рынка земельных участков в Чешской Республике (цены, тенденции и условия приобретения)” було підготовлено командою UCIAS в 2002 році, для партнерів з країн СНД, які мали наміри розпочинати бізнес та/чи виробництво в Чехії.

20.9.2022 – Цими днями минає 40 років з того вересня, коли почав навчатись в Ужгородському державному університеті, чим й поділився з сокурсниками та випускниками цього вузу – в окремому блоці УНІВЕРСИТЕТ.

15.9.2022 – Оприлюднено дослідження “Чеська Республіка та біженці з України або як одна європейська країна допомагає українцям”, яке багатьом дасть відповіді на питання, яке можна часто почути від українців “Що нам дала та Європа”?

5.9.2022 – Огляд Pracovní návrh Gazda Group na přípravu a organizaci výroby na Ukrajině (українською “Робоча пропозиція Gazda Group на підготовку та організацію виробництва на Україні”) було підготовлено ще в 2003 році для чеських партнерів, але залишається актуальним.

30.8.2022 – В розділі Наші публікації оприлюднено статтю Синдром перемоги або або як швидко українці впораються з агресором та наслідками війни, в якій привертаємо увагу читачів на кілька фактів з історії світових воєн, які характерні й для сучасної України.

15.8.2022 – З web-ресурсу із розділу “Наші публікації” в мережу Інтернет розповсюджено чергову публікацію Європейський Союз проголосував за Україну але чи виберуть українці Європу”.

10.8.2022 – В розділі “Наша Родина” оприлюднено матеріал до 10-ї річниці нашої великої Родини: “Зустріч Роду – десять років потому”, який присвячено пам’яті родичів, яких вже немає серед нас.

5.08.2022 – На web-ресурсі розміщено новий розділ “Вибори та мітинги”, який містить цікаву інформацію про 3-и тури виборів Президента України в 2004 році на закордонній виборчій дільниці в Празі (в документах, фотографіях та відео). 

1.08.2022 – В розділі “Наші публікації” оприлюднено статтю “Закарпатському бізнесу – 30 років або про перші ринкові компанії в краї”, в якій описано історію виникнення та діяльність перших ринкових структур в області.