НОВИНИ САЙТУ

30.11.2023 – Минає 10 років з тієї ночі, коли на Майдані Незалежності у Києві, силовики побили студентів, що й стало поштовхом до мітингів по всій Україні на підтримку Революції Гідності, коли вже 1 грудня свідомі ужгородці – вийшли на Театральну площу Ужгорода.

20.11.2023 – В розділі Аналітика та огляди пропонуємо матеріал Сертификация продукции в Чешской Республике (условия, порядок подачи заявления, примерная стоимость услуг), який було підготовлено в 2002 році фахівцями UCIAS для компанії “Укрмоноліт”.

10.11.2023 – Пропонуємо роздуми більш як 20-ти річної давнини, “Ужгород: невикористаний потенціал або місто втрачених можливостей”, в яких висвітлено перехід краю від командно-планової системи ґаздування, через хаос базарщини й аж до зачатків ринкових відносин.

30.10.2023 – В розділі Е-петиції та запити пропонуємо до уваги Запит до Міністерства оборони України та ROSHEN, що було подано з метою дізнатись: чи дійсно була надана допомога з боку компанії Roshen та на яку частку для “переобладнання системи ППО навколо Києва”.

20.10.2023 – На сайті, в розділі “Наші публікації” оприлюднено новий матеріал “Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування у Європі, з точки зору а чи є чому та чому варто повчитись українцям в ході становлення та розвитку регіонів.

10.10.2023 – В розділі “Аналітика та огляди” пропонуємо дослідження “Обзор строительного бизнеса в Чешской Республике”, який було підготовлено для замовників з України, які мали намір вийти на будівельний ринок Чеської Республіки.

30.9.2023 – В розділі Е-петиції та запити розміщено “Запити до Служби автомобільних доріг та кількох ТГ в Закарпатській області”, який було подано з метою отримати перелік автобусних зупинок, які розміщено на території краю та їх статус.

20.9.2023 – Продовжуємо оприлюднення історії власної діяльності кінця 90-х років, що базується на документах, які прокоментовано у запропонованому матеріалі – “Акціонерні товариства створені за участі Gazda Group”

10.9.2023 – На сайті, в розділі “Наші публікації” оприлюднено новий матеріал Україна якнайшвидше хоче до ЄС, в якому пропонується до розгляду питання чи готові самі українці до норм та правил у Європейському Союзі. 

20.8.2023 – В розділі Е-петиції та запити розміщено Запит до Верховної Ради України стосовно службових відряджень народних депутатів до США, який було подано з метою з’ясувати правдивість заяв та діяльності окремих народних обранців.

10.8.2023 – В розділі “Аналітика та огляди”, пропонуємо огляд “Металургійна промисловість Чеської Республіки: виробництво, торгівля та основні виробники”, який було оприлюднено в 2007 році, на сторінках нині вже неіснуючого ресурсу.

30.7.2023 – Цими днями минає 5 років з того дня, як відійшов у вічність Русин Василь Павлович – наш сокурсник, надійний товариш, хороший фахівець, прекрасний сім’янин та  просто гарна людина…

20.7.2023 – Оприлюднено матеріал “Перевезення містян як ознака цивілізованості Ужгорода”, стосовно використання екологічно чистого, муніципального пасажирського транспорту, з порівняннями: у нас та у Європі.

30.6.2023 – Кількість відвідувачів web-сторінки IASEED – Інформаційно-аналітичної служби “Східно-Європейський діалог”, що діє з листопада 2021 року, досягла перших 10 000 візитів! Дякуємо за інтерес до ресурсу…

25.6.2023 – Пропонуємо дослідження “Електричні прилади та машини: виробництво, торгівля та основні виробники в Чеській Республіці”, яка була оприлюднена в одному, вже неіснуючому друкованому органі, в 2006 році та яка розміщена в розділі “Аналітика та огляди”.

15.6.2023 – На сайті, в розділі “Наші публікації” пропонуємо до уваги статтю Повоєнна відбудова країни та чи впораються влади на місцях, в якій розглянуто питання регіонального відновлення країни.

10.6.2023 – В розділі Наша Родина розміщено розповідь “Подяка мамі”, від нащадків: дітей, внуків та правнуків, яка може слугувати прикладом й для інших сімей Роду, які готові пригадати життєвий шлях батьків, що вже відійшли у вічність.

5.6.2023 – В розділі “Аналітика та огляди”, оприлюднено матеріал “Освоєння випуску паркету із твердої породи деревини”, який було підготовлено у вигляді Бізнес-плану спеціалістами ТОВ “Газда – Консалтинг” ще в 1996 році.

30.5.2023 – З розділу “Наші публікації” пропонуємо до уваги “Ініціатива громади – ознака європейськості або чеська реальність про мільйон дерев, в якій мова про ініціативу висадження фруктової алеї Святого Мартіна між двома селами в Чеській Республіці.

25.5.2023 – В розділі “Конференції та форуми” оприлюднено матеріали Міжнародної науково-практичної конференції  “Сакральне та туризм”, на якій було презентовано дослідження “Сакральність українських пам’яток в Чеській Республіці”.

10.5.2023 – В розділі Наші публікації оприлюднено статтю “Кемпінги Закарпаття: бути чи не бути”, в якій піднімається питання – коли, як та за яких умов може запрацювати цей туристичний інструмент в Закарпатті.

5.5.2023 – В розділі Е-петиції та запити пропонуємо до уваги Запити до Фонду державного майна України, які було подано з метою підготовки матеріалу Втрачений шанс великої приватизації на прикладі Закарпатської області.

25.4.2023 – З розділу “Аналітика та огляди”, пропонуємо до уваги аналітичний матеріал “Хімічна та фармацевтична промисловості Чеської Республіки (сучасний стан, провідні суб’єкти та компанії)”, який було підготовлено фахівцями UCIAS в 2004 році для наших партнерів.

20.4.2023 – В розділі Наші публікації оприлюднено статтю “Похмілля після свят або деякі підсумки масштабних заходів в Ужгороді”, про Міжнародний інвестиційний форум “Закарпаття – бізнес у центрі Європи”, який відбувся у 2016 році.

15.4.2023 – Щиро вітаємо з Великоднем всіх партнерів, замовників та відвідувачів нашого web-ресурсу IASEED – Інформаційно-аналітичної служби “Східно-європейський діалог” та дякуємо за співпрацю й вірність а також бажаємо: здоров’я, щастя та вдачі.

10.4.2023 – В розділі Е-петиції та запити пропонуємо до уваги “Запит до дорожньої поліції Ужгорода”, який було подано з метою підготовки електронної петиції “Багаторівневі паркінги в Ужгороді”.

5.4.2023 – Оприлюднено інформацію про заснування “Українського народного дому”, який було організовано в лютому 2016 році в Празі, в якому відбулась предметна зустріч, знайомство та перемовини з керівництвом IASEED.